PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

mp2017
ESF projektā Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

NĀC MĀCĪTIES PIKC RVT!

 

Profesionālās izglītības kompetences centrs „Rīgas Valsts tehnikums”  3. kārtas piedāvā pieteikties šādās izglītības programmās: skatīt šeit.

Dokumentus var iesniegt no 15.08.2018. - 17.09.2018. klātienē - K.Valdemāra ielā 1c, Rīgā, 229.kab. vai elektroniski.
1) Dokumentus iesniedzot elektroniski:
pers1. jāaizpilda pieteikums, jāparaksta (obligāti!!) un kā e-pasta pielikums (skenēts vai kā fotogrāfija) jānosūta izglītības iestādei uz e-pastu  talakizglitiba[at]rvt.lv;
2) 2. jāaizpilda pieteikums, jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu un kā e-pasta pielikums jānosūta izglītības iestādei uz e-pastu talakizglitiba[at]rvt.lv.

Iesniegums par uzņemšanu izglītības programmā skatīt šeit.

 

Grupu stundu saraksti:

 2. kārta

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU PHOTOSHOP CC  DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PP2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit.   

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU PHOTOSHOP CC  DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PP2S (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.   

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU INDESIGN CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PD2s (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.  

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU ILLUSTRATOR CC  DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PI2s (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.   

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU ILLUSTRATOR CC  DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PI2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit.   

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU INDESIGN C C  DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 STUNDAS PD2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit. 

1. kārta

IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA „KOKIZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOŠANA”, KVALIFIKĀCIJA „BŪVIZSTRĀDĀJUMU GALDNIEKS” 960 STUNDAS PBG1 grupas stundu sarakstu skatīt šeit

IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA „ENERĢĒTIKA UN ELEKTROTEHNIKA”, KVALIFIKĀCIJA „ELEKTROTEHNIĶIS” 960 STUNDAS PET1 grupas stundu sarakstu skatīt šeit

 

Latvijas Reitingi