PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

k2

PIKC Rīgas Valsts tehnikums no 2016. gada oktobra ir uzsācis Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 2 (KA2) “Stratēģisko partnerību profesionālās izglītības sektorā” projekta “Change management forwarding to excellence in vocational educational instutions” Nr. 2016-1-LV01-KA202-022699 īstenošanu.

Projekta partneri ir :

  • Valga Country Vocational Training center (Igaunija),
  • Alytaus profesinio rengimo centras (Lietuva),
  • Izobrazevalni center piramida Maribor (Slovēnija),
  • Zinev Art technologies Ltd (Bulgārija),
  • Biedrība Eurofortis (Latvija).

Projekta mērķis ir uzlabot kvalitātes vadības pieejas profesionālās izglītības iestādēs, pielietojot pašnovērtējumus, tādējādi nodrošinot ilgtspējīgu un pastāvīgu izaugsmi profesionālajās izglītības iestādēs.

Projekta realizācijas laikā tiks veikta aptauja, plānots aptaujāt  5-10 Latvijas organizācijas, kuras ir saistītas ar profesionālo izglītību. Biedrība Eurofortis nodrošinās apmācības, kurās projekta dalībnieki tiks apmācīti no izpētes rezultātiem veidot pašnovērtējumu, balstoties uz EQAVET un EFQM principiem.

Projekta noslēgumā tiks veidota ieteikumu rokasgrāmata, kur katra dalībvalsts varēs aprakstīt savu labo praksi. Tāds ir projekta lielais mērķis - ar maziem solīšiem tiekties pretim izcilībai!

 

Latvijas Reitingi