PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

epasakumilogo

PIKC RVT Krāslavas teritoriālajā struktūrvienībā 2017. gada nogalē un 2018. gada sākumā notika vairāki mācību semināri, pasākumi, vieslekcijas.

Decembrī karjeras ievirzē tika organizēts mācību seminārs “Auto virsbūves remonta un metāla formēšanas paņēmieni un mērīšanas sistēmas pielietošana”. Semināru vadīja uzņēmējs no Igaunijas Margus Treial.

igaunis

Tāpāt ar mērķi raisīt jauniešos interesi par profesijām, kuras ir iespējams apgūt PIKC RVT Krāslavas teritoriālajā struktūrvienībā, janvārī notika izbraukuma pasākums pie Krāslavas pamatskolas audzēkņiem (defile – izgatavoto apģērbu demonstrēšana).

pamatskola

Februārī tika rīkots seminārs ar karjeras ievirzi kinomatogrāfijā. Seminārs bija par foto un video darbības specifiku, sižetu veidošanu un montāžu, kas tiks vēlāk izmantota jauniešu studijas ietvaros. Jaunieši veidos sižetu klāstu, kas ir izveidojuši veiksmīgu karjeru mūsu novadā un nav aizbraukuši prom. Sižetu sērija veltīta Latvijas 100 gadei. Kursus vadīja kinomatogrāijas asociācijas kinooperators GINTS BĒRZIŅŠ un kolēģis ARMANDS JAKOVELS.

rezhisors

   Pedagogs karjeras konsultants Žanna Drozdovska

 

Latvijas Reitingi