PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Mašīnbūves nodaļa

PIKC ”Rīgas Valsts tehnikums” Mašīnbūves nodaļa sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes Rūpniecības Asociāciju ( MASOC) piedalījās Tech Industry 2017 izstādē Ķīpsalā no 2017. gada 29. novembra līdz 1. decembrim, kur varēja iepazīties ar Mašīnbūves tehniķa profesiju, kā arī apskatīt nozares jaunumus vairāku uzņēmēju stendos.

Šajā izstādē Rīgas Valsts tehnikuma Mašīnbūves nodaļas audzēkņiem bija iespēja salīdzināt tehnoloģijas nozarē ar tehnoloģijām, kuras tiek ieviestas un apgūtas arī Rīgas Valsts tehnikuma Mašīnbūves nodaļā. Mašīnbūves nozarē valstī arvien turpina pieaugt nepieciešamība pēc zinošiem un izglītotiem jaunajiem speciālistiem. Rīgas Valsts tehnikumā ir iespējams apgūt Mašīnbūves tehniķa profesiju, kuru iegūstot var strādāt metālapstrādes uzņēmumos kā vidējā posma speciālisti cehos un tehnoloģiskajos birojos. Tehnikuma absolventi var turpināt izglītību arī augstākā līmeņa profesionālās izglītības programmās vai augstskolu akadēmiskās izglītības programmās.

m2017

2016. gada 19. aprīlī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Praktisko mācību centrā notika seminārs ,,Karjeras iespējas mašīnbūves nozarē”. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, fizikas, mājturības, tehnoloģiju u.c. skolotājus ar mašīnbūves nozares galvenajiem darbības virzieniem, attīstību, nozares profesijām, kā arī ar profesionālās izglītības iespējām.

Seminārs noritēja pateicoties veiksmīgai sadarbībai starp Valsts

 

tech

PIKC ”Rīgas Valsts tehnikums” Mašīnbūves nodaļa sadarbībā ar MASOC piedalījās Tech Industry 2016 izstādē no 2016. gada 1. līdz 4. decembrim, kur varēja iepazīties ar Mašīnbūves tehniķa profesiju, kā arī apskatīt vairāku uzņēmēju stendus, uz kuru iekārtām norit praktiskās mācības audzēkņiem tehnikumā.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

No 26. līdz 28. novembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde "Tech Industry 2015", kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijas reģionā.

 Izstādes "Tech Industry" organizatori sadarbojas ar mācību iestādēm, kas saistītas ar izstādes nozarēm, un atbalsta zinātnes un pētniecības organizācijas, kā

PIKC RVT Praktisko mācību centrā Mašīnbūves nodaļu apmeklēja EMCO uzņēmumu grupas (EMCO group) pārstāvis Tomass Rotensteiners (Thomas Rottensteiner) un SIA Rolands Moisejs pārstāvis Dainis Rajeckis, kuri dalījās pieredzē par mašīnbūves nozares iekārtu dažādību un programmu iespējām. Tikšanās nodarbībā ar audzēkņiem, eksperti stāstīja par iekārtām un programmām, kuras domātas mācībām un praktiskajām nodarbībām, kā arī  iepazīstināja ar to funkcionalitāti un

Latvijas Reitingi