PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Kokapstrādes nodaļa

Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu kokapstrādes nozares profesiju 25. profesionālās meistarības konkursā "Krēsls 2017" piedalījās 5 izglītojamie no PIKC RVT, tajā skaitā 2 audzēkņi no Kokapstrādes nodaļas K1-1 grupas – Dāvis Grundulis un Miks Kamļevs, skolotājs Aivis Āva, 2 izglītojamie no Krāslavas teritoriālās struktūrvienības, skolotājs Jānis Kuklis un 1 audzēknis no Limbažu teritoriālās struktūrvienības, skolotājs Andris Vimba.
Konkurss "Krēsls" norisinājās no 2017.gada 28. maija līdz 2. jūnijam Profesionālās izglītības kompetences centrā "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums". Visi izglītojamie piedalījās Brīvajā nominācijā. PIKC RVT K1-1 grupas audzēkņi Dāvis Grandbergs ieguva 7. vietu, Miks Kamļevs - 11. vietu. Krāslavas teritoriālās struktūrvienības audzēkņi ieguva 10. un 13. vietu, bet Limbažu teritoriālās struktūrvienības audzēknis ieguva 12. vietu.

kresls

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

2015. gada  16. novembrī PIKC RVT Kokapstrādes nodaļas ceturtā kursa jaunieši apmeklēja mēbeļu ražošanas uzņēmumu „ITAB JPD PRODUCTION”, kas aprīkots ar modernām iekārtām un darbgaldiem,lai iepazītos ar nozares uzņēmuma profilu, kā arī ar tālākajām darba un prakses iespējām šajā uzņēmumā.

SIA „Itab JPD Production" ir augošs starptautisks kokapstrādes uzņēmums, kas ražo tirdzniecības iekārtas un mēbeles eksporta tirgiem, kā arī ir viens no lielākajiem specializēto biroju un mazumtirdzniecības

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Kokapstrādes nodaļas prezentācija "Koka izstrādājumu ražošanas tehniķis"

Rīgas reģionālais pusfināls, kur par erudītākās komandas titulu darba tiesību un aizsardzības jomā sacentās 10 komandas no Rīgas reģiona profesionālajām izglītības iestādēm.

Starp šīm 10 komandām bija arī PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” Kokapstrādes nodaļas K4-1 grupas komanda, kuru veidoja R.Bidzāns, K.Bulks, D.Klints, R.Zariņš, G.Jermacāns, A.Kuļšs, O.Krūzītis, R.Golmeisters, J.Pudulis un komandas kapteinis Ainars Pasovs. Sacensību laikā komandai bija jāsagatavo mājas darbu, jāatbild uz 22

Latvijas Reitingi