PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

epasakumilogo

No 2016. gada decembra līdz 2017. gada februārim visā Latvijā notiek akcija profesionālās izglītības popularizēšanai un atbalstam, ko rīko IZM sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK). Eiropas profesionālo prasmju nedēļa (2016. gada 5.-9. decembris) tika organizēta, lai parādītu profesionālās izglītības un apmācības pozitīvos aspektus un īpaši izceltu konkrētus tādas paraugprakses piemērus, kurā vērojama izcilība un kvalitāte. Šajā laikā notika daudzi un dažādi pasākumi, kuros iesaistījās daudzas profesionālās izglītības iestādes.

Eiropas profesionālo prasmju nedēļā Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu teritoriālajā struktūrvienībā tika organizētas „Jauniešu darbnīcas”, kurās interesenti varēja uzklausīt profesionālajā izglītībā iesaistīto jauniešu pieredzi mācību procesa laikā, kā arī saņēma informāciju par darba iespējām Limbažu novadā.

Rīgas Valsts tehnikumā 2017. gada 15. februārī plkst. 14.00 notiks tikšanās ar „Jauniešu garantijas” grupu audzēkņiem ar mērķi sniegt atbalstu karjeras jautājumos; pasākuma nosaukums ,Karjeras pēcpusdiena''. Šādas tikšanās RVT notiek jau otro gadu, pasākumu atbalsta VIAA un pieaicinātie lektori. Labvēlīgā, draudzīgā gaisotnē jauniešiem ir iespēja uzdot jautājumus, saņemt atbildes un aizdomāties par turpmākās izglītības iespējām.

Latvijas Reitingi