PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Sestdien, 10.decembrī TC Domina Shopping norisinājās skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus. Šogad gadatirgū piedalījās vairāk nekā 160 Skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas skolām. Lai piedalītos gadatirgū, bija jāpārvar milzīga konkurence.

Gadatirgū piedalījās Komercdarbības nodaļas skolēnu mācību uzņēmumi “Unicorns”  Samantas Eglītes, Elizabetes Kolosovas, Viktorijas Izvekovas vadībā, “Be Colorful”, ko pārstāvēja Kristīne Skuja un Laura Medne, kā arī Limbažu teritoriālās struktūrvienības audzēkņu Vinetas Lāces, Loretas Karuzinas un Līgas Bilzenas uzņēmums „LABA”.

Audzēknes guva milzīgu pieredzi pārdošanas un klientu apkalpošanas sfērā. Tostarp, jaunos uzņēmējus vērtēja kompetenti žūrijas locekļi un uzņēmēji. Pasākuma ietvaros gadatirgus dalībniekiem bija iespēja komunicēt angļu valodā, tādejādi pilnveidojot savas zināšanas svešvalodā.

Pasākuma noslēgumā uzstājās Komercdarbības nodaļas GK4-1 grupas audzēkne Veronika Lisovska ar savu radošo deju grupu “Horizonts”.

Liels paldies ekonomikas skolotājai Laimrotai Surskai par jauniešu iedvesmošanu un iedrošināšanu izmēģināt savas uzņēmējdarbības spējas.

z

z1

Latvijas Reitingi