PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas komanda 2019. gada 29. martā piedalījās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma rīkotajā profesionālās meistarības konkursā “Kandavas kauss automehāniķiem 2019”. Konkursā kopumā piedalījās 10 komandas no Latvijas profesionālās izglītības iestādēm. Pārstāvētas bija Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Jelgavas tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas struktūrvienība, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola, Rīgas Tehniskā koledža, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Ventspils tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines struktūrvienība un Rīgas Valsts tehnikums.

Visām komandām bija jāveic desmit konkursa uzdevumi. Katrā komandā bija divi dalībnieki, Rīgas Valsts tehnikumu pārstāvēja Toms Skulte (A2-1) un Dāvis Rūtenbergs (A3-2). Trijos no konkursa darba uzdevumiem mūsu puišiem izdevās uzrādīt labāko rezultātu – virpošanas darbos, komponentu atpazīšanā un bremžu kluču nomaiņā. Līdz ar to, par visiem konkursa uzdevumiem kopumā tika savākts lielākais punktu skaits.

Apsveicam mūsu puišus ar panākumu un liels paldies par ieguldīto darbu Auto nodaļas skolotājiem Andrim Lagzdiņam, Jānim Arklam un Edgaram Geisleram.

Latvijas Reitingi