PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

fb1

12. aprīlī Cēsīs norisinājās AMI sporta kluba rīkotā florbola turnīra fināli, kuros Rīgas Valsts tehnikuma komanda iekļuva apakšgrupu spēlēs, uzvarot Bulduru, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma un Jūrskolas komandas.

Finālsacensībās spēles risinājās ļoti spraigi. Pirmajā spēlē neizdevās noturēt iekrāto pārsvaru pār Rīgas Tehnisko koledžu un spēle beidzās ar rezultātu 5:5. Tas nozīmēja, ka, lai iekļūtu finālā, jāuzvar atlikušās spēles ar pēc iespējas lielāku vārtu starpību. Uzvarot Rēzeknes tehnikuma un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandas ar 10:0 un 7:1, izdevās sasniegt sacensību finālu.

Finālā pretī stājās Valmieras komanda, kuras rindās spēlēja viens no Latvijas florbola virslīgas labākajiem uzbrucējiem Arnijs Kuratņiks, kurš uzņēmās līdera lomu, izvirzot savu komandu vadībā ar 3:0. RVT komanda prata saņemties un pietuvoties līdz 2:3 un nedaudz vēlāk arī noslēgt 1. puslaiku neizšķirti 4:4. 2. puslaiks atkal iesākās ar valmieriešu spiedienu, palielinot rezultātu līdz 4:7 savā labā. Apmainoties vārtu guvumiem 5 minūtes pirms 2. puslaika beigām, tablo rādīja 5:8 par labu Valmierai. Mūsu puiši negrasījās padoties un 1 minūti pirms 2. puslaika beigām, precīzi metot pagājuša gada komandas labākajam spēlētajam Heinriham Siliņam, izdevās rezultātu izlīdzināt - 8:8 un papildlaiks līdz Zelta vārtiem!

Papildlaiku komandas iesāka piesardzīgi, bet mūsējiem izdevās paātra pāreja uzbrukumā, kas noslēdzās ar Patrika Briežes sekmīgu metienu tuvējā stūrī - 9:8 un RVT komanda ir ČEMPIONI!