PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

auto20181

No 6. līdz 8. aprīlim izstādē “Auto 2018” Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās ikgadējais SIA InterCar Latvija rīkotais profesionālās meistarības konkursa ,,Jaunais automehāniķis 2018" fināls. Tajā par iespēju nest Latvijas vārdu pasaulē sacentās 15 labākie jaunie automehāniķi. Ar katru gadu pieaug ne tikai jauno speciālistu prasmju kvalitāte, bet arī Eiropas labāko rūpnīcu interese par mūsu speciālistiem. Konkurss tiek augsti novērtēts arī starptautiskā līmenī, kas jaunajiem speciālistiem paver iespēju jau konkursa laikā satikt savu nākamo darba devēju. Konkursā piedalījās Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas audzēkņi Daniels Jurčs un Reinis Zālītis.

Konkursa finālistiem rotācijas kārtībā bija jāveic dažādas sarežģītības uzdevumi – kravas automašīnu remonts, dzinēja siksnas nomaiņa, kardānu remonts, vadības bloku un sistēmu diagnostika, gultņu pareiza izvēle un montāža.

Ļoti atzīstamu sniegumu uzrādīja Daniels Jurčs, kurš izcīnīja augsto 4. vietu piecpadsmit pretendentu konkurencē, tā apliecinot iegūtās zināšanas un prasmes, kuras apgūtas pie mūsu profesionālo priekšmetu skolotājiem Edgara Aperāna un Edgara Geislera. Apsveicam konkursantus un izsakām pateicību viņu profesionālo priekšmetu skolotājiem!

PIKC RVT Auto nodaļas metodiķis Andrejs Stūris.

Latvijas Reitingi