PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

2017. gada 30. oktobrī Rīgas Valsts tehnikuma aktu zālē notika 3. kursa audzēkņu kopējā sanāksme, kurā RVT direktora vietniece darba vidē balstītas un mūžizglītības jomā Inga Šikova sanākušos jauniešus iepazīstināja ar prakses norises un organizēšanas aktualitātēm. Audzināšanas nodaļas metodiķe Ieva Dorila audzēkņiem pastāstīja par iespēju izmantošanu mācību laikā, lai realizētu mērķi un kļūtu par darba tirgū pieprasītiem speciālistiem. RVT izglītības psiholoģe Zaiga Kriķe mudināja jauniešus neapstāties pie pirmajām grūtībām mācību darbā.

Sanāksmi iesāka Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, kura sveica tehnikuma skolotājus, audzēkņus un absolventus ar nozīmīgiem panākumiem. Tehnikuma īpašo pildspalvu, puķes un atzinības rakstu saņēma RVT pārstāvji Katrīna Elizabete Sīle un Andis Lācis, kuri pārstāvēja Latviju un Rīgas Valsts tehnikumu prestižajā jauno profesionāļu  meistarības konkursā Worldskills 2017 Abu Dabi. Abi RVT pārstāvji šajā konkursā ieguva izcilības medaļas un Katrīna Elizabete saņēma titulu Best of Nation kā labākā nacionālās komandas pārstāve. Dagnija Vanaga sveica arī skolotājus, kuri palīdzēja Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvjiem sagatavoties nopietnajam konkursam. Atzinības un vērtīgas dāvanas saņēma Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas izglītības metodiķis Normunds Tiltiņš,  profesionālo priekšmetu skolotāji Rasma Homatova, Taņa Grafova, Jānis Pavlovskis un Sandis Breiers.

Andis Lācis un Katrīna Elizabete Sīle sanākušos jauniešus uzmundrināja neapstāties pie sasniegtā un izmantot visas iespējas gūt zināšanas, krāt pieredzi un apgūt prasmes. Projektu nodaļas vadītāja Sandra Bidzāne jauniešus aicināja izmantot iespējas doties mobilitātēs uz ārzemēm.

Tehnikuma audzēkņi vasaras izskaņā guva vērā ņemamus panākumus arī sportā. Dagnija Vanaga sveica tehnikuma boksa pulciņa pārstāvi Franci Rozentālu ar sudraba medaļas izcīnīšanu Latvijas jaunatnes olimpiādē un Artemiju Judinu ar 1. vietas iegūšanu Latvijas jaunatnes olimpiādē brīvajā cīņā. Abi jaunieši saņēma boksa cimdu komplektu un viņu skolotājs Viktors Bite tika apbalvots ar modernu planšetdatoru. 

rvt 3kurss

 

Praskes aprakstu skatīt šeit.

 

Latvijas Reitingi