PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīva “Pavediens” dejotāji piedalījās deju lieluzvedumā “Māras zeme” XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ietvaros. 

"Mēs redzējām daudz! Mēs jutām vēl vairāk! 

Stalti puiši ar karogiem rokās, cēlas meitas ar krāšņiem vainagiem un pāri visam lepnums! Lepnums par to, ka esam šeit, par to, ka mums ir tik skaistas tradīcijas un par to, ka mīlam to, ko darām. 

No sirds sakām milzīgu paldies vadītājai Ievai Sīlei, tehnikumam par atbalstu, un visiem, visiem iesaistītajiem, kuri palīdzēja mums nokļūt šajos svētkos." 

                                                                                                                                                                                           Justīne Estere Vilka 

Darba devēju visbiežāk minēto profesiju lokā arī šogad ir IT nozares specialitātes

Jau septīto gadu Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un karjeras portāls Prakse.lv veido darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPu, kas sniedz skolu absolventiem ieskatu, kur jaunietim apgūt izvēlēto profesiju. TOPa mērķis ir veicināt pārdomātu pamatskolu, vidusskolu un profesionālo mācību iestāžu absolventu tālākās izglītības un karjeras izvēli šovasar, ņemot vērā

Papildus uznemsana RVT

Uzņemšanas  II. kārtu skatīt šeit.

Pieteikties 229.kab. Mācību nodaļā Tālr. 67325748, 27260004

Daudzi Rīgas Valsts tehnikuma absolventi ir uzrādījuši labas un teicamas sekmes mācībās, ir aktīvi piedalījušies tehnikuma goda aizstāvēšanā sporta sacensībās, ir guvuši panākumus profesionālās meistarības konkursos. Tāpēc šogad 116 absolventi, saņemot diplomus, tika godināti, pasniedzot viņiem atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm mācībās un aktīvu piedalīšanos Rīgas Valsts tehnikuma pasākumos, skolas goda aizstāvēšanu profesionālajos

2017./2018. mācību gada izskaņā pēdējās jūnija mēneša dienas īpaši krāsainas vērta Rīgas Valsts tehnikuma pēdējo kursu izlaidumi. Tehnikuma beidzēju pulks šogad ir krietni prāvs, kas ietilpa kopumā 12 izlaidumos. Izlaidumi notika ne tikai Rīgā, bet arī Laidzes un Limbažu pusē, kā arī Krāslavas un Balvu teritoriālajās struktūrvienībās.

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” 2018. gada absolventiem jau trešo reizi vienlaikus ar diplomu izsniedza Europass Diploma

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izsludina konkursu profesionālo priekšmetu skolotājiem no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas par dalību Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” projektā “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam”, Nr. 2018-1-LV01-KA116-046941.

Projekta ietvaros vienam skolotājam no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas laikā no 30.09.2018 līdz 06.10.2018 būs iespēja iegūt pieredzi organizācijā “SBG” Vācijā. Skolotājs uzņemošajā organizācijā Vācijā atradīsies kopā ar saviem audzēkņiem.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Lai pieteiktos praksei, līdz 2018. gada 15. jūlijam (ieskaitot) jāaizpilda

elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Motivācijas vēstule latviešu valodā, motivācijas vēstule angļu valodā, Europass CV latviešu valodā un Europass CV angļu valodā jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt www.viaa.gov.lv un www.erasmusplus.lv.

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izsludina konkursu Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēkņiem dalībai Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” projektā “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam”, Nr. 2018-1-LV01-KA116-046941.

Projekta ietvaros 3 audzēkņiem no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas 4. kursa laikā no 30.09.2018 līdz 31.10.2018 būs iespēja praktizēties organizācijā “SBG” Vācijā.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Lai pieteiktos praksei, līdz 2018. gada 15. jūlijam (ieskaitot) jāaizpilda

elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Motivācijas vēstule latviešu valodā, motivācijas vēstule angļu valodā, Europass CV latviešu valodā un Europass CV angļu valodā jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Esi drosmīgs, izmanto šo iespēju un piesakies laikus!

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt www.viaa.gov.lv un www.erasmusplus.lv.

2018. gada 8. un 9.jūnijā PIKC RVT Laidzes teritoriālajā struktūrvienībā norisinājās Latvijas Profesionālo izglītības iestāžu darbinieku 27. spartakiāde. Sacensībās piedalījās 13 profesionālo skolu komandas no visas Latvijas. Dalībnieki sacentās 10 dažādās disciplīnās, kurās vajadzēja parādīt un pierādīt savu attapību, saliedētību, acīgumu un nedaudz arī sportiskās prasmes. Sacensībās piedalījās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Bulduru Dārzkopības vidusskola, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Amatniecības profesionālā vidusskola, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Banku Augstskolas Uzņēmējdarbības koledža, Dobeles AVV, Saldus tehnikums un Rīgas Valsts tehnikums.

Dienas noslēgumā, apkopojot sacensību rezultātus, noskaidrojās, ka savu varēšanu skrūvēšanā, galdu klāšanā, šaušanā u. c. disciplīnās vislabāk prata parādīt JĒKABPILS AGROBIZNESA KOLEDŽA, tādējādi kļūstot par sacensību uzvarētājiem. 2. vietā ierindojās Bulduru komanda, bet 3. vietu uz goda pjedestāla ieņēma Rīgas Tehniskā koledža. Rīgas Valsts tehnikuma komanda palika nepārspēti "Torņa" celšanā, vislabāk mācēja orientēties Laidzē un izcēlās ar trešo labāko atmiņu, tādējādi sacensību kopvērtējumā ierindojoties 5. vietā. Sacensības nebūtu iespējams noorganizēt bez lieliskās Laidzes komandas ar vadītāju Baibu Purlicu priekšgalā , kura visas diena garumā rūpējās par dalībnieku labklājību.

Paldies vēlos teikt arī direktorei Dagnijai Vanagai, vietniecei Ingai Šikovai, Valerjanam Leitānam, Ievai Dorilai, Raitim Zaļeniekam, Sallijai Salmiņai, Mārai, Gintam un Jānim. PIKC RVT VAR!!!

fotosports2018

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

Rīgas Valsts tehnikuma sporta organizators Ģirts Magone

RVT vēstis jūnija numurs 2018. gads skatīt šeit.

Latvijas Reitingi