PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Kā šķirt laulību, ja partneri nedzīvo vienā valstī? Kā nepārkāpt likumu, veicot bērnu pārrobežu aizvešanu? Kā notiek uzturlīdzekļu pārrobežu piedziņa?
Pirmdien, 21.martā no plkst.16 līdz 18 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28 atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs tiesību eksperti.

Tieslietu ministrijas Starptautisko un procesuālo tiesību nodaļas vadītāja Evita Drobiševska informēs, kā veicama laulības šķiršana, ja partneri

Šogad, 25. Barikāžu atceres gadadienā, viens no lielākajiem pasākumiem būs 20. janvārī Rīgas Domā, kur plkst. 19.00 sāksies koncerts “Ar Domu par rītdienu”. Tajā skanēs tautā iemīļotas Atmodas laika un mūsdienās popularitāti iemantojušas dziesmas gan koru, gan solistu izpildījumā. Ieeja koncertā ir bez maksas .

bilde

1.septembrī skolēni un studenti aicināti apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā, lai kopīgi atzīmētu jaunā mācību gada sākumu. Pasākuma laikā bērni un jaunieši varēs radoši darboties dažādās darbnīcās un piedalīties interesantās aktivitātēs, klausīties un novērtēt jauno mūzikas grupu  sniegumu, un kopā ar skolas un studiju biedriem no sirds uzgavilēt Latvijā iemīļotu mūziķu koncertos.

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 aizraujošas

Rītdien, 4.jūnijā plkst.17:30, aicinām bezmaksas noskatīties animācijas filmu „Karlsons, kas dzīvo uz jumta” (2002.gads, latviešu valodā).
Režisore: Vibeke Idsoe. Filma pēc Astrīdas Lindgrēnes darba motīviem ar Ilonas Viklandes ilustrācijām.
 
Nākošnedēļ ES mājā:
 
9.jūnijā 17:30 – dokumentālā filma ”Fotogrāfe no Rīgas” (2009.gads, latviešu valodā)
Režisore – Moda Nīkandere.
Šajā dokumentālajā filmā režisore Moda Nīkandere portretē savu draudzeni un kolēģi, starptautisku atzinību guvušo

Latvijas Reitingi